Wednesday, November 21, 2018
Home > Lajme > Flet babai i Florencit: Ja si e gjeta djalin e masakruar në spital…Si më kërkuan ta mbys me duart e mia!!

Flet babai i Florencit: Ja si e gjeta djalin e masakruar në spital…Si më kërkuan ta mbys me duart e mia!!

Teksa ka sjellë të pajetë të birin nga Franca në Shqipëri, babai i Florenc Beqirajt ka apeluar sërish për drejtësi për vdekjen e të birit.

“Dua drejtesi. Djali kishte shenja dhune. Une nuk kam firmosur sepse nuk mund ta mbys me duart e mia.

Nuk e di pse ia hoqen tubat e oksigjenit.

Falenderoj presidentin dhe gjithe ata qe na ndihmuan”, tha Gëzim Beqiraj, pasi mbërriti në Shqipëri me trupin e pajetë të të birit 23-vjeçar.

Florenc Beqiraj humbi jetën në rrethana misterioze në Francë, ku ndodhej për të ndjekur ëndrrën për një jetë më të mirë.

%d bloggers like this: